شماره تلفن
021-666909481
021-666909483
آدرس دفتر مرکزی :
تهران ، میدان توحید ، خیابان توحید ، کوچه حاج رضایی ، شماره چهار


شماره تلفن
021-666909481
021-666909483آدرس دفتر مرکزی :
تهران ، میدان توحید ، خیابان توحید ، کوچه حاج رضایی ، شماره چهار
شرکت مدیریت راهبردی ابنیه مهندسی مـرام

برخی از مدیران ارشد و متخصصین کلیدی پروژه های عظیم کشور ایران، پس از ارائه خدمات ارزنده در رشد، شکوفایی، عمران و آبادانی ایران اسلامی ، تلاش نموده اند تا با تجمیع تجارب گوناگون خویش در کالبد شرکت مدیریت راهبردی ابنیه مهندسی(مـرام) ، پیشرو بکارگیری روش های نوین و کارآمد در عرصه های مدیریت و اجرای پروژه های بزرگ ملی و بین المللی باشند.
وجود توانایی هایی برتر در زمینه های مدیریت انجام کلیه خدمات مهندسی ، تهیه ، تولید و اجرای پروژه های بزرگ از یک سو، و همکاری با شرکت های معتبر تأمین کننده منابع مالی از سویی دیگر، پشتوانه شرکت مرام در انجام پروژه های بزرگ طرح و اجرا و EPCF می باشد.
شرکت مرام ضمن بهره مندی از امکانات، توانایی ها، تجارب و تجهیزات شرکت های گروه مرام در قالب کنسرسیوم مرام، مسئولیت مدیریت، هدایت و نظارت بر فعالیتهای اعضای کنسرسیوم را به عهده دارد .
مدیریت استراتژیک و هماهنگی اعضای کنسرسیوم در خلال اجرای پروژه ها، نظارت بر برنامه زمانبندی و تدوین برنامه زمانبندی کلی پروژه، تصمیم گیری های مالی جهت تأمین هزینه ها، طراحی پروژه هایEPC و عقد قرارداد با شرکتهای مرتبط خارجی و داخلی، تخمین نیازهای قرارداد در همه مراحل، جمع آوری و ترکیب صورت وضعیتها و بازیابی و تهیه اسناد مناقصات، از جمله وظایف شرکت مرام می باشد .
پیام مدیر عامل

دغدغه توسعه متوازن و پایدار سرزمینمان همواره از جمله مسائلی بوده است که ذهن هر ایرانی را به خود مشغول می سازد، می توان نشست و به تاریکی لعنت فرستاد اما گاهی می توان برخواست و در حدِّ خود شمعی افروخت، چرا که تکلیف انسان به اندازه وسع او تعریف شده است.
دیر زمانی این مسئله به مفهومی جمعی مبدّل شده بود که جهت کمک به توسعه کشور حتما می بایست در دستگاه های دولتی حضور داشت چنین تصوری در میان مدیران کنونی گروه مرام که در دهه 70 ، در جایگاه های مدیریتی وزارت خانه های راه، نیرو و... خدمت می کردند نیز وجود داشت اما در اواسط دهه 80 و با تغییر نگاه ها به مقوله توسعه، تصمیم این جمع مدیران بر آن شد که با تاسیس شرکت های عمرانی فعال در حوزه های گوناگون از جمله تحت لوای «گروه مدیریت راهبردی ابنیه مهندسی» با کاهش بروکراسی ها و پیچیدگی های مضر، نسبت به جامه عمل پوشاندن به آرمان ها و اهدافشان اقدام نمایند. از آن زمان تا کنون هرکجا که احساس و یقین حاصل شده است که نیاز به حضور گروه مرام بوده است این گروه با یک نگاه ملی وارد عرصه عمل شده است چه آن زمان که نیاز به بومی سازی تکنولوژی های ساخت و مدیریت پروژه کاملا ملموس بود و چه اکنون که نیاز به ورود سرمایه و انباشت آن در کشور احساس می شود گروه مرام سعی نموده است که اهتمام خویش را معطوف به اقتدار و عزت سرزمینمان کند.